BRNO, CO NENÍ
JE TADY. UŽ ZASE!

BRNO, CO NENÍ
JE TADY.
UŽ ZASE!

BRNO,
CO NENÍ
JE TADY.
UŽ ZASE!

BRNO,
CO NENÍ
JE TADY.
UŽ ZASE!

Zaregistrujte si tým
a vstupte do hry, která už je!

Zaregistrujte tým
a vstupte do hry!

O co hrajeme

Ti, kteří si troufnou odhalit tajemství Brna, co není, neodejdou s prázdnou.


Poodhalit roušku tajemství vznášejícího se nad Brnem, co není, není jen tak. Pro ty nejrychlejší a nejlepší Brnoložky a Brnology jsme proto připravili pořádnou várku odměn!

Na pět týmů s kladným počtem bodů, které dohrají dané kolo jako první, čeká unikátní zážitek.

1. kolo – Dostaveníčko za odstaveníčka


I takovou věc, jako je pravidelná odstávka královopolských tunelů, dokážeme pro výherce šifrovačky Brno, co není proměnit ve vzrušující zážitek. Sfáráte do hlubin jednoho z tubusů. Prošmejdíte všechny únikové chodby. A poznáte, kde sídlí řídící mozek celé dopravní stavby.

2. – 4. kolo – To vám zatím neprozradíme

Jednotlivá kola naší hry představujeme postupně. A protože Brno, co není, sledují lidé, kterým to pálí, je nám jasné, že by vám výhry tak trošku napověděly, o co v dalších šifrách půjde. Proto vám nebudeme věšet bulíky na nos a řekneme na rovinu, že se vše dozvíte v ten pravý čas!


Velkolepé finále

Sto nejlepších týmů z celé hry postoupí do finále, které se odehraje v sobotu 8. prosince v Centru Brna. A připravit se můžete rovnou na tu doposud nejobtížnější výzvu. Zvítězíte v boji s časem i s konkurencí z řad šifrovací smetánky?

Pokud se dostanete takříkajíc „na bednu“, vyberete si jednu z opravdu výjimečných zážitkových cen:

Noc v muzeu

No řekněte, rozestlali jste si někdy pod mamutem? Bděli nad vámi při spánku předci z paleolitu? Nejsme sice jasnovidci, ale troufneme si říci, že ne. To všechno ale můžete zažít, pokud získáte zlato, stříbro nebo bronz ve finále hry Brno, co není. Těšit se můžete na noc v muzeu. A to rovnou v jednom z nejznámějších z celého Brna – pisáreckém Anthroposu! Čeká vás kinematografický výlet do pravěku a večeře ve stylu lovců mamutů. Takhle jste si na Kopčema a Veverčáka ještě nezavzpomínali!

Výstup na Mount ZETverest

Někdo sleze Čomolungmu. Jiný Ká dvojku. Ale jen ti největší frajeři zdolají pavilon Z na brněnském výstavišti. Zažijte ten pocit, kdy stojíte na vrcholu ZETka, vítr vám čechrá vlasy (případně hladí plešku) a vy můžete obdivovat siluetu města Brna. Pořádní horolezci také nemůžou začínat hladoví. Na místo činu vás proto dopraví unikátní gastro-šalina. Podobnou příležitost jindy nedostanete!

Cesta do hlubin přehradní duše

Jen si to představte. Stojíte v jedné z chodeb hráze brněnské přehrady a mezi vámi a sedmnácti miliony kubíků vody stojí jen trocha toho betonu. Zvedají se vám z toho chloupky na zátylku stejně jako nám? A to není samozřejmě všechno. Pokud sáhnete po této odměně, čeká vás i projížďka po přehradě na hasičském člunu a k tomu i jeden další (tak trochu tajný) zážitek.

Pro takové zážitky už stojí za to trošku potrápit šedou kůru mozkovou, co říkáte?